СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ НІЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРШИХ ВИБОРАХ ДЕПУТАТІВ РАЙОННИХ РАД 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

02-10-2020
Інформація

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Рафальський Віктор Степанович

  1. Снісаренко Василь Миколайович
  2. Євтух Володимир Григорович
  3. Музиченко Інна Володимирівна
  4. Назаренко Надія Михайлівна
  5. Петрик Віктор Миколайович
  6. Подлуцький Максим Олександрович
  7. Безпалий Анатолій Степанович
  8. Вертелецька Леся Анатоліївна
  9. Олізар Марія Петрівна
  10. Чеботаєва Інга Віталіївна
  11. Савченко Михайло Григорович
  12. Карпенко Інна Василівна
  13. Ковтун Юлія Анатоліївна
  14. Філь Андрій Миколайович
  15. Кошевий Олег Миколайович
  16. Нечепа Олексій Миколайович
  17. Ющенко Валентина Анатоліївна
  18. Іващенко Ганна Сергіївна
  19. Некрашевич Роман Сергійович
  20. Сидорович Олександр Сергійович
  21. Гориславець Юлія Володимирівна
  22. Дудка Тетяна Іванівна
  23. Федірка Олександр Іванович
  24. Кондратенко Олег Юрійович
  25. Несклада Світлана Григорівна
  26. Плескач Олена Юріївна
  27. Редевич  Надія Феодосіївна
  28. Самоткан Світлана Григорівна
  29. Гусол  Альона Володимирівна
  30. Зозуль Дмитро Олександрович
  31. Ціленко Олександр Миколайович
  32. Закотій Оксана Миколаївна
  33. Багнюк Наталія Василівна
  34. Євстаф’єв Олександр Євгенійович
  35. Михайленко Федір Іванович
  36. Блоха Ігор Іванович
  37. Чумак Ірина Миколаївна
  38. Карнашенко Олена Григорівна
  39. Лоленко Станіслав Миколайович
  40. Денисенко Володимир Михайлович
  41. Сидоренко Микола Володимирович

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БАТЬКІВЩИНА»

Горобей Інна Миколаївна

1.         Староста Борис Васильович

2.         Петренко Юлія Вікторівна

3.         Березка Наталія Олексіївна

4.         Радченко Віктор Миколайович

5.         Медвідь Валентина Михайлівна

6.         Лелюшок Олександр Іванович

7.         Карапута Сергій Миколайович

8.         Удовенко Максим Григорович

9.         Охонько Олена Борисівна

10.       Максимець Олександр Васильович

11.       Сеник Олег Володимирович

12.       Паничик Наталія Володимирівна

13.       Гур’єва Тетяна Олександрівна

14.       Породько Аня Сергіївна

15.       Лозовий Юрій Михайлович

16.       Шумейко Михайло Якович

17.       Мартишевська Валентина Григорівна

18.       Папенко Ірина Володимирівна

19.       Кириленко Олександр Васильович

20.       Петрик Тетяна Миколаївна

21.       Дубровська Наталія Михайлівна

22.       Компанець Олена Петрівна

23.       Івахно Юрій  Вікторович

24.       Федченко Віктор Євгенійович

25.       Євтушенко Світлана Василівна

26.       Дорош Людмила Миколаївна

27.       Шимко Ольга Іванівна

28.       Дєдок Максим Михайлович

29.       Ткаченко Євген Миколайович

30.       Лазановська Світлана Василівна

31.       Гордіенко Михайло Миколайович

32.       Мельник Борис Григорович

33.       Серякова Ганна Вікторівна

34.       Ярмоленко Валерій Іванович

35.       Скрипка Валентина Володимирівна

36.       Кривенко Інна Олексіївна

37.       Данько Анатолій Андрійович

38.       Гармата Віктор Михайлович

39.       Артеменко Олександр Миколайович

40.       Кваша Володимир Григорович

41.       Кондращенко    Олександра Миколаївна

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

 

          Красносільський Анатолій Григорович

2        Другаков Володимир Леонідович

3        Гордієнко Ольга Василівна

4        В’язовець Євгенія Григорівна

5        Примушко Євген Валентинович

6        Блоха Юрій Анатолійович

7        Голодний Сергій Миколайович

8        Литвиненко Зінаїда Олександрівна

9        Кузьмич Василь Борисович

10      Дуб’янська Олена Григорівна

11      Шаповалова Інеса Миколаївна

12      Максимов Олександр Олександрович

13      Супрун Григорій Іванович

14      Гомоляко Наталія Павлівна

15      Дуб Роман Васильович

16      Салій Петро Григорович

17      Матях Людмила Анатоліївна

18      Іваницька Тамара Петрівна

19      Дикий Руслан Вікторович

20      Чупрун Роман Григорович

21      Швитай Валентина Юріївна

22      Оніщенко Сергій Миколайович

23      Сипливець Олександр Григорович

24      Бавмкетнер Талья Мирославівна

25      Шульга Руслан Валентинович

26      Івашко Анатолій Володимирович

27      Ляховенко Володимир Володимирович

28      Вітюк Оксана Миколаївна

29      Корман Владислав Адольфович

30      Пархитько Лариса Володимирівна

31      Буняк Наталія Миколаївна

32      Риженко Олександр Сергійович

33      Бублик Тетяна Володимирівна

34      Павлюк Олександр Валентинович

35      Кресан Надія Петрівна

36      Приседько Валентина Іванівна

37      Примушко Оксана Володимирівна

38      Кубрак Віталій Михайлович

39      Бондарчук Євген Григорович

40      Олексенко Людмила Іванівна

41      Кошіль Дмитро Петрович

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

« РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА »

 

Машир Олександр Іванович

1. Безпала Ангеліна Олександрівна

2. Шкарупа Микола Степанович

3. Євченко Олександр Дмитрович

4. Назаренко Євгенія Іванівна

5. Безпалий Олександр Вікторович

7. Ступак Сергій Михайлович

8. Глотко Вячеслав Вячеславович

9. Ридзель Наталія Іванівна

10. Макуха Олена Михайлівна

11.  Дудка Віталій Михайлович

12. Романенко Наталія Михайлівна

13. Гринь Людмила Іванівна

14. Божок Михайло Григорович

15. Романенко Ігор Валерійович

16. Грищенко Галина Володимирівна

17. Риндя Сергій Вікторович

18. Штурман Світлана Олександрівна

19. Ковтун Андрій Григорович

20. Бондаренко Юрій Олексійович

21. Рябуха Віталій Георгійович

22. Котюх Інна Миколаївна

23. Швидченко Тетяна Михайлівна

24. Зазимко Юрій Олексійович

25. Черевко Володимир Васильович

26.  Федай Людмила Іванівна

27. Охріменко Світлана Сергіївна

28. Клепач Володимир Олександрович

29. Устименко Михайло Олександрович

30.  Назаренко Владислав Святославович

31. Москаленко Ольга Олександрівна

32. Циба Сергій Миколайович

33. Шевлюга Станіслав Васильович

34. Пишка Любов Миколаївна

35. Богданов Олександр Вікторович

36. Петренко Інна Сергіївна

37. Лисак Ігор Олексійович

38. Князєв Олександр Сергійович

39. Єфімчук Наталія Вячеславівна

40. Шевчун Юрій Миколайович

41. Шелест Валентина Пилипівна

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

« СВОБОДА »

 

Брюховецький Володимир Борисович

2.       Вертюк Максим Сергійович

3.       Кривко Роман Дмитрович

4.       Лисивець Ольга Геннадіївна

5.       Журба Лариса Миколаївна

6.       Журба Володимир Григорович

7.       Федоренко Іван Геннадійович

8.       Потеруха Валентин Олександрович

9.       Ільченко Оксана Євгеніївна

10.     Теплова Наталія Миколаївна

11.     Петренко Валерій Олександрович

12.     Руденко Сергій Миколайович

13.     Виноградов Михайло Михайлович

14.     Романенко Наталія Володимирівна

15.     Шуляк Валентина Сергіївна

16.     Кубрак Вікторія Юріївна

17.     Петренко Дарина Валеріївна

18.     Шекула Анатолій Миколайович

19.     Сипливець Володимир Григорович

20.     Лисивець Анатолій Васильович

21.     Сергієнко Денис Володимирович

22.     Білоштан Віктор Васильович

23.     Назаренко Петро Павлович

24.     Шурда Людмила Петрівна

25.     Моргун Мирослава Степанівна

26.     Козлова Олена Миколаївна

27.     Крапивна Наталія Олександрівна

28.     Мартинов Олег Михайлович

29.     Сипливий Анатолій Михайлович

30.     Іванько Олександр Олексійович

31.     Косівцов Ігор Миколайович

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

« СЛУГА НАРОДА »

 

Ковтун Григорій Константинович

2.Коновальчук Євгеній Валентинович

3.Соловйов Артем Сергійович

4.Кабриль Юлія Володимирівна

5.Ромака Людмила Олексіївна

6.Кушнєров Артем Олегович

7.Осаволюк Олександр Андрійович

8.Савченко Юлія Петрівна

9.Скалозуб Іванна Юріївна

10.Руденко Микола Федорович

11.Яременко Валерій Григорович

12.Дубок Наталія Володимирівна 

13.Зима Надія Миколаївна

14.Ляшенко Руслан Миколайович

15.Понирко Сергій Сергійович

16.Онопа Аліна Сергіївна

17.Данькевич Віталій Григорович

18.Сова Людмила Володимирівна

19.Лісовий Вячеслав Микитович

20.Гавриленко Валерій Петрович

21.Мостепан Раіса Миколаївна

22.Бондар Іван Іванович

23.Борисенко Андрій Вікторович

24.Хавило Анатолій Петрович

25.Каспрук Юлія Василівна

26.Динник Евгеній Григорович

27.Назаренко Наталія Олександрівна

28.Гордієнко Валентин Дмитрович

29.Бублик Наталія Віталіївна

30.Зінченко Валерій Петрович

31.Третьяков Андрій Валерійович

32.Саєнко Єлизавета Миколаївна

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

« СИЛА І ЧЕСТЬ »

САЄНКО Наталія Володимирівна

2 .Ракоїд Оксана Леонідівна

3. Бортнік Сергій Володимирович

4. Дудіна Аліна Валеріївна

5. Гурин Володимир Вікторович

6. Юхно Тетяна Олександрівна

7. Кільова Наталія Григорівна

8. Трохименко Лідія Василівна

9. Мироненко Вадим Вікторович

10. Боклан Віктор Михайлович

11. Корсакова Любов Олексіївна

12. Слинько Надія Володимирівна

13. Дорошенко Олександр Федорович

14. Кичкайло Альона Миколаївна

15. Мурашко Анатолій Володимирович

16. Чучупа Ольга Михайлівна

17. Герасименко Андрій Васильович

18. Губар Володимир Олександрович

19. Татаренко Валентина Григорівна

20. Грицик Людмила Олексіївна

21. Павленко Лілія Леонідівна

22. Медвідь Андрій Миколайович

23. Талалаївська Вікторія Миколаївна

24. Козел Ірина Петрівна

25. Носилевський Андрій Петрович

26. Луцак Валерій Іванович

27. Трохименко Григорій Іванович

28. Луговський  Сергій Миколайович

29. Малюшицька Алла Сергіївна

30. Кошель Лариса Олексіївна

31. Левченко Дарія Петрівна

32. Баранчук Сергій Віталійович

33. Пісковець Людмила Олександрівна

34. Савон Андрій Петрович

35. Бойко Ольга Михайлівна

36. Кирдан Андрій Едуардович

37. Туровець Аліна Миколаївна

38. Марченко Микола Іванович

39. Шаповал Наталія Олександрівна

40. Крикун Максим Анатолійович

41. Павлюк Тетяна Миколаївна

42. Іващенко Дмитро Сергійович

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ »

Красніков Сергій Олександрович

2        Красновид Богдан  Іванович

3        Клименко Любов Борисівна

4        Красновид Тетяна Володимирівна

5        Скрипка Світлана Миколаївна

6        Федорова Олена Олегівна

7        Подусенко Олена Василівна

8        Євса Євгеній Валерійович

9        Давиденко Олександр Миколайович

10      Гресь Микола Миколайович

11      Страшко Артем Геннадійович

12      Гузь Ольга Віталіївна

13      Черпіта Станіслав Миколайович

14      Кратко Людмила Володимирівна

15      Олійник Дмитро Миколайович

16      Волошко Ігор Васильович

17      Ткаченко Ірина Володимирівна

18      Моругий Юрій Андрійович

19      Акінцова Алла Володимирівна

20      Коморний Олександр Анатолійович

21      Тополь Сергій Миколайович

22      Ляшенко Алла Володимирівна

23      Кратко Олександр Анатолійович

24      Тарасенко Ганна Олександрівна

25      Ященко Віктор Степанович

26      Хоменко Людмила Петрівна

27      Більченко Галина  Петрівна

28      Козинець Владислав Вікторович

29      Ворвинець Тетяна  Іванівна

30      Дубина Віктор Володимирович

31      Дяченко Анатолій Володимирович

32      Ткаченко Людмила Миколаївна

33      Локоть Микола Васильович

34      Шульга Інна Володимирівна

35      Архипович Наталія Анатоліївна

36      Чернов Сергій Юрійович

37      Собора Інна Олександрівна

38      Дегтяренко Сергій Олексійович

39      Коростиленко Алла Василівна

40      Гриценко Сергій Олексійович

41      Пізик  Олексій Миколайович

42    Пудалова Світлана Львівна

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Європейська Солідарність»

Коробко Дмитро Юрійович

2          Філоненко Олена Станіславівна

3          Кравченко Юрій Володимирович

4          Коломійченко Вікторія Леонідівна

5          Демченко Олег Васильович

6          Ткаченко Олександр Віталійович

7          Корінько Юрій Віталійович

8          Баклан Галина Миколаївна

9          Булах Микола Віталійович

10        Кіяшко Людмила Миколаївна

11        Трущенков Олександр Анатолійович

12        Вернигор Валентина Олексіївна

13        Пулинець Микола Михайлович

14        Астапова Марина Миколаївна

15        Кучерина Богдан Васильович

16        Овсієнко Сергій Миколайович

17        Носолевська Галина Григорівна

18        Калініченко Олександр Петрович

19        Кривуля Михайло  Іванович

20        Рогожа Наталія Вікторівна

21        Шурубура Сергій Миколайович

22        Сипливець Сергій Вячеславович

23        Іваненко Любов Григорівна

24        Домме Володимир Вікторович

25        Шамлі Оксана Володимирівна

26        Костюченко Олена Анатоліївна

27        Варчак Микола Олександрович

28        Шалай Олександр Віталійович

29        Пилипенко Наталія Борисівна

30        Гомоляко Андрій Олексійович

31        Сидоренко Наталія Григорівна

32        Татаренко Сергій Григорович

33        Філоненко Юрій Миколайович

34        Гриценко Олександр Михайлович

35        Онищик Альона Вікторівна

36        Шокун Олексій Миколайович

37        Шалай Анджела Степанівна

38        Солодовник Надія Михайлівна

39        Дмитренко Костянтин Іванович

40        Іллюшко Юлія Анатоліївна

41        Ворона Денис Павлович

42        Нікітюк Ірина Анатоліївна

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Гордін Олег Володимирович

2        Копиця Наталія Миколаївна

3        Булах Ігор Миколайович

4        Ременюк Станіслав Володимирович

5        Притула Наталія Миколаївна

6        Закревський Олександр Броніславович

7        Баришовець Сергій Вікторович

8        Кратко Альона Миколаївна

9        Вершняк Анатолій Леонідович

10      Чернишева Лариса Олексіївна

11      Петройтіс Вікторія Олександрівна

12      Чалий Сергій Григорович

13      Сіренко Ніна Миколаївна

14      Нагорний Валерій Вікторович

15      Недолуга Людмила Миколаївна

16      Василенко Михайло Михайлович

17      Примак Володимир Олександрович

18      Білан Олена Михайлівна

19      Лавренчук Тетяна Миколаївна

20      Пендюх Людмила Юріївна

21      Гаврилей Ігор Олександрович

22      Слабченко Алла Миколаївна

23      Дєдкова Ірина Станіславівна

24      Дубина Тетяна Миколаївна

25      Понька Сергій Миколайович

26      Онищенко Григорій Миколайович

27      Загірняк Світлана Вікторівна

28      Явон Вадим Володимирович

29      Норикова Любов Василівна

30      Супрун Анатолій Миколайович

31      Вишнева Вікторія Миколаївна

32      Барташ Ніна Іванівна

33      Зайко Лариса Олександрівна

34      Горбащенко Віктор Владиславович

35      Шурубура Сергій Іванович

36      Могильна Людмила Вікторівна

37      Лапко Федір Степанович

38      Ульянченко Сергій Олександрович

39      Михальська Марія Олександрівна

40      Шульга Валентина Миколаївна

41      Богдан Вячеслав Вікторович

42      Кононенко Оксана Володимирівна

 

 

 

 

array(1) { [0]=> string(27) "templates/uk/page_cols3.php" }
array(4) { ["sid"]=> int(10994) ["www"]=> NULL ["org_name"]=> string(42) "Ніжинська районна рада" ["tp"]=> string(4) "page" }