Оголошення про конкурс вакантної посади

26-03-2021

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", затверджений постановою Кабінету міністрів України від 22.04.2020 №290, на Ніжинська районна рада Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату Ніжинської районної ради Чернігівської області на час декретної відпустки основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта не нижче рівня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Повинні знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Особам, які мають намір взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, необхідно подати документи в паперовому вигляді:

  • письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • електронну декларацію, за минулий рік (повідомлення про подання);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Важливо! У разі, якщо подана інформація або документи не відповідають вимогам, визначеним в оголошенні про конкурс на заміщення відповідної вакантної посади, заповнені документи не розглядаються.

Документи надаються в паперовому вигляді ˗ на адресу загального відділу виконавчого апарату Ніжинської районної ради: 16600, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Ніжин, пл.. ім. І. Франка, 1, каб. 16.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати за телефонами: (04631) 2-54-28;  (04631) 7-33-62.

Документи на конкурс приймаються до 25 квітня 2021 року з дня оголошення про конкурс.