Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Добридень тобі, Україно моя»

09-06-2021

#НовиниТериторіальнихГромадНіжинськогоРайону #БобровицькаТериторіальнаГромада

«Добридень тобі, Україно моя», саме таку назву має Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс, який відбувся вчора, 8 червня, на подвір’ї родинної хати-музею Павла Григоровича Тичини в с. Піски. Ми пишаємося тим, що саме на нашій Бобровицькій землі народився геній українського слова, публіцист, критик та історик, лауреат державних премій.

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс проводиться щорічно з метою популяризації творчої спадщини поета, виявлення обдарованої молоді та вшанування пам′яті Павла Григоровича Тичини.

І в котрий раз оспівана сонячними кларнетами земля, зібрала прихильників і продовжувачі творчості великого поета. У конкурсі брали участь як молодь так і старше покоління.

Конкурс проводився в трьох номінаціях:

«А я у гай ходила» - знання та художнє читання віршів поета;

«Десь на дні мого серця» - представлення власних творів, творчих розробок з історії рідного краю;

«Золотий гомін» - представлення творів народного мистецтва.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися: заступник Бобровицького міського голови Сергій Циба, начальник відділу культури та туризму міської ради Людмила Луценко та староста Пісківського старостинського округу Валентина Олешко, які і вручали нагороди переможцям.

Урочисте нагородження переможців цьогорічного конкурсу відкрила Інга Подгайко піснею «Мамина калина».

У першій номінації «А я у гай ходила» третє місце здобули учениця 9 класу Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Євгенія Хаща та учениця 3 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Тетяна Грижун. Друге місце посіли учень 6 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Денис Євенко та учениця 2 класу Бобровицького ліцею Єва Моравська. Перемогу у вищезазначеній номінації здобула учениця 5-А класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Яна Резвін.

У другій номінації «Десь на дні мого серця» третє місце отримали Світлана Скрипка, яка є учасницею конкурсу вже не перший рік та Людмила Шило, друге місце посіла Юлія Шамал, а перемогу здобула Інга Полєтаєва.

У третій номінації «Золотий гомін» третє місце між собою розділили Стеблянко Поліна та Петроченко Катерина, друге місце отримали Іванко Оксана та Денисюк Наталія, а перемогу здобули Моцак Марина та Леся Циба.

Потішили своїми виступами та подарували гарний настрій квартет «Магура» з піснею «Йшла до Бога Україна», Інга Подгайко з піснею «Мамина калина», Наталія Власенко з піснею «Любов довжиною в життя», Аліна Ярошевська з піснею «Вишиваночка білесенька» та Єва Супрун з піснею «А я у гай ходила».

array(1) { [0]=> string(27) "templates/uk/page_cols3.php" }
array(4) { ["sid"]=> int(10994) ["www"]=> NULL ["org_name"]=> string(42) "Ніжинська районна рада" ["tp"]=> string(4) "page" }