Рішення шостої сесії Ніжинської районної ради Чернігівської області восьмого скликання (8 липня 2021 р.)

12-07-2021

Рішення шостої сесії районної ради

8 липня 2021 року

1. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії районної ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року «Про надання згоди на передачу та передачу у комунальну власність Талалаївської сільської ради закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району».

1- Додаток_Зміни_Надання згоди на передачу.pdf

2. Про безоплатну передачу у комунальну власність Ніжинської територіальної громади житлового будинку та господарської будівлі (хліва) Переяслівської ЗОШ І-ІІ ст., що розташовані в с. Переяслівка.

3. Про затвердження районної Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Ніжинського району, на 2021-2027 роки.

4. Про районну програму забезпечення виконання Ніжинською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2021 рік.

4 - Пояснювальна записка до рішення.docx

5. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж м. Носівка Чернігівської області.

5 - Пояснювальна записка до рішення_2021_08_03_11_39_16.docx

6. Про надання згоди на передачу та передачу у комунальну власність Мринської сільської ради автомобілю ГАЗ 3110.

6 - Додаток_Звернення щодо передачі.pdf

7. Про надання дозволу на списання основних засобів, що перебувають на праві оперативного управління у комунального некомерційного підприємства «Ніжинська центральна районна лікарня» Ніжинської районної ради Чернігівської області.

8. Про надання дозволу Ніжинській районній раді на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів.

8 - Рішення__про_надання_дозволу_на_списання_основних_засобiв.doc

8 - Додатки до рішення про списання.pdf

9. Про затвердження протоколів результатів електронних аукціонів з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району.

10. Про оренду комунального майна.  

11. Про втрату чинності рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 23.06.2020 р. «Про звільнення від сплати за оренду майна».

12. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради восьмого скликання від 29 квітня 2021 року «Про включення до Переліків першого та другого типу нежитлових приміщень».

13. Про включення до Переліків першого та другого типів нежитлових приміщень.

14. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 30 вересня 2019 року «Про затвердження списку присяжних Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області».

15. Про план роботи Ніжинської районної ради Чернігівської області на ІІ півріччя 2021 року.

План діяльності Ніжинської районної ради на ІІ півріччя 2021 р..pdf

16. Про Звернення депутатів Ніжинської районної ради Чернігівської області восьмого скликання до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо повноважень та фінансових ресурсів субрегіонального рівня.

Звернення депутатів щодо повноважень та фінансування.pdf

17. Про погодження Тарифів на платні послуги зі стоматології (терапевтичні, ренгенографічні), що надаються комунальним некомерційним підприємством «Ніжинська центральна районна лікарня» Ніжинської районної ради Чернігівської області.

Тарифи за послуги.pdf

18. Про надання згоди на передачу та передачу об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району комунального некомерційного підприємства «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ніжинської районної ради Чернігівської області у комунальну власність Лосинівської селищної ради.

19. Про запит депутата Шкарупи М.С.

Запит депутата Шкарупи М.С..pdf