01-02-2023

Послуги служби зайнятості можна отримати, не виходячи з дому, - онлайн

 

Запис на прийом до фахівця здійснюється на вебсайті державної служби зайнятості через персональний кабінет. У кабінеті також відображається вся актуальна інформація щодо пошуку роботи, здійснення нарахувань та виплат тощо.

 

Зареєструвати персональний кабінет можна за посиланням:

https://chg.dcz.gov.ua/cabinet Інструкція з реєстрації тут: https://cutt.ly/yt99nm6.

Зверніть увагу! Вхід до персонального кабінету здійснюється виключно через кваліфікований електронний підпис.

 

Нагадуємо, що подати заяви на отримання статусу безробітного та призначення (поновлення) виплат допомоги по безробіттю також можна онлайн через урядовий портал Дія https://diia.gov.ua/.

 

Здійснюйте пошук роботи за допомогою Єдиного порталу вакансій Він акумулює пропозиції роботодавців з бази державної служби зайнятості та  провідних українських сайтів з пошуку роботи (work.uarobota.uanovarobota.uapidbir.com, grc.uaua.jooble.org).

Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлювається в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном доступна через наш чат-бот у Telegram

 

При виникненні питань ви можете скористатися нашим каналом онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv