20-04-2021

Постійні комісії районної ради є органами ради, що обираються з числа депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснює контроль за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету. Постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії. Депутати працюють у постійних комісіях на громадських засадах. Постійні комісії є підзвітними раді та відповідальними перед нею.

Постійні комісії Ніжинської районної ради восьмого скликання

 

Постійна комісія районної ради

з питань бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та соціально-економічного розвитку району
 

Голова комісії:

Супрун Григорій

Іванович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

Члени комісії:

Петройтіс Вікторія Олександрівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Горобей Інна

Миколаївна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Хавило Анатолій Петрович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

Кравченко Юрій Володимирович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Гордієнко Ольга

Василівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

Шкарупа Микола Степанович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

 

Постійна комісія районної ради

з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності
 

Голова комісії:

Машир Олександр

Іванович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Члени комісії:

Закревський Олександр Броніславович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Другаков Володимир Леонідович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

Ковтун Григорій Костянтинович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

Снісаренко Василь Миколайович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»

Березка Наталія

Олексіївна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Безпала Ангеліна Олександрівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

 

Постійна комісія районної ради

з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
 

Голова комісії:

Гордін Олег

Володимирович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Члени комісії:

Староста Борис

Васильович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Ромака Людмила

Олексіївна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

Красновид Тетяна Володимирівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя»

Чалий Сергій Григорович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

 

Постійна комісія районної ради

з гуманітарної політики, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та національного відродження
 

Голова комісії:

Філоненко Олена

Стніславівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Члени комісії:

Петренко Юлія

Вікторівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Коновальчук Євгеній Валентинович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

Ляховенко Володимир Володимирович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

Євтух Володимир

Григорович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»

 

Постійна комісія районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних та майнових відносин
 

Голова комісії:

Рафальський Віктор Степаович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»

Члени комісії:

Шурубура Сергій

Іванович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Ременюк Станіслав Володимирович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Риженко Олександр Сергійович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

Соловйов Артем

Сергійович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

 

Постійна комісія районної ради

з питань промисловості, підприємництва, архітектури, будівництва та розвитку інфраструктури
 

Голова комісії:

Кабриль Юлія Володимирівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

Члени комісії:

Музиченко Інна Володимирівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»

Євченко Олександр Дмитрович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Красновид Богдан

Іванович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя»

Федорова Олена Олегівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя»

 

Постійна комісія районної ради

з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції, розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації, європейської інтеграції та інформаційної політики
 

Голова комісії:

Недолуга Людмила Миколаївна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Члени комісії:

Вершняк Анатолій Леонідович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край»

Коломійченко Вікторія Леонідівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Красніков Сергій Олександрович

Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської регіональної організації політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя»

Назаренко Євгенія Іванівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка

В’язовець Євгенія Григорівна

Обрана депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації політичної партії «Рідний дім»

 

array(1) { [0]=> string(32) "templates/uk/page_menu_cols3.php" }
array(4) { ["sid"]=> int(10994) ["www"]=> NULL ["org_name"]=> string(42) "Ніжинська районна рада" ["tp"]=> string(9) "page_menu" }