Привітання до Міжнародного дня кооперації

30-06-2017
Привітання

Міжнародний день кооперації як загальне свято усіх кооперативів усього світу традиційно відзначається кожну першу суботу липня.

Кооперативний рух, який набув визнання та організаційного розвитку на початку XIX сторіччя, нині відіграє важливу роль в економіці переважної більшості країн світу. В умовах політичних, економічних та соціальних перемін у нашій країні кооператори вносять вагомий вклад у забезпечення зайнятості населення, оптимального використання місцевих ресурсів та задоволення соціально-економічних і культурних потреб людей.

Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Твердо вірю, що великий професійний колектив кооператорів Ніжинщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашого району та України.

День кооперації - це свято всіх гілок спільного кооперативного дерева Незалежної України, це свято солідарності кооперативів усього світу!

Зі святом Вас, шановні!

Голова районної ради

                                                                                                О.В. Бузун