У Ніжинському Агротехнічному інституті в День знань відкрились двері нового корпусу

31-08-2017
Подія

31 серпня 2017 року напередодні Дня знань в інституті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. У цю важливу і неповторну мить, що відкриває нову сторінку їхнього життя, з ними поряд були їхні батьки, товариші, наставники.

Цього року свято розпочалося біля центрального корпусу спільно з колективом Ніжинського агротехнічного коледжу. Оновлений корпус гостинно відчинив свої двері для майже двохсот юних амбітних людей, які цього року поповнили студентські ряди нашого інституту. Крім того цей рік ознаменувався першим набором магістрів, перед якими стоять важливі і відповідальні задачі.

Привітати молодь до інституту завітали шановані гості – ветерани аграрної освіти України, що були учасниками розвитку нашого навчального закладу: наші випускники – український державний і політичний діяч, дипломат, державний службовець Петро Шаповал та Микола Бойко, який тривалий час очолював Департамент вищої освіти і науки Міністерства аграрної політики України. директор Департаменту кадрового забезпечення Міністерства аграрної політики України Валерій Шведов та начальник управління середніх спеціальних сільськогосподарських закладів Міністерства сільського господарства України 1985-1995 років Василь Губар.
Також привітати першокурсників прийшли постійні партнери: голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, голова Ніжинської районної державної адміністрації, що теж закінчив ВНЗ Вячеслав Івашин та його заступник Оксана Мелашенко.

Ну і звичайно не обійшлося без меценатів – приватних підприємців Ігоря і Наталії Радченків та Сергія Голодного.

Усі вони вітали першокурсників, давали настанови бути активними і цілеспрямованими, впевнено йти до своєї мети і підкорювати нові вершини. А настоятель храму Всіх Святих Отець Сергій благословив на успішне навчання.

Під час свята було відзначено і науково-педагогічних працівників: грамотами райдержадміністрації заступник директора Василь Кулик, завідувач кафедри Олександр Сидорович, подякою районної ради провідний фахівець Галина Македон та подякою інституту асистент Вячеслав Герасименко. Також з нагоди Дня знань нагороджено Подякою Ніжинської районної ради Кириченка Олександра Миколайовича, викладача, голову циклової комісії технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж», за сумлінність у роботі, участь у зміцненні матеріального-технічної бази коледжу.

Також колектив привітав колег, що напередодні отримали нагороди в Національному університеті біоресурсів і природокористування України: завідувача відділу Анатолія Заверткіна, декана Володимира Василюка та заступника директора Андрія Івановського.

У залі лунали мудрі настанови, слова вдячності батькам та влучні поради від старших колег. А яскраві художні номери від учасників гуртків художньої творчості інституту зробити сьогоднішній день яскравим і святковим.

І от – кульмінаційна мить. Зала урочисто клянеться «Присягаємо! Присягаємо! Присягаємо!». І вже маємо повноцінних студентів, яким доведеться підкорити наукові вершини, брати участь у студентському самоврядування, розвиватися професійно та гордо нести звання. Студент Ніжинського агротехнічного інституту!

Здоров’я, наснаги і натхнення Вам, ПЕРШОКУРСНИКИ! 

Галина Македон, провідний фахівець

За інформацією офіційного сайту ВП НУБіП "НАТІ"

та сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА