Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності

24-08-2023
Оголошення

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 про оголошення  конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки  комунального майна, управління яким здійснює Ніжинська районна рада

Назва об’єкту оцінки: нерухоме майно, що знаходиться за адресою: Чернігівська область,  м. Ніжин, вул. Думська, 3а (частина нежитлових приміщень в адміністративній будівлі, загальною площею 94,9 кв.м.)  

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для цілей оренди.

Кількість об’єкту необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів):  1 об’єкт.

Замовник послуг  з оцінки – Ніжинська районна рада.

Платник послуг з оцінки - Ніжинська районна рада.

Балансоутримувач: Ніжинська районна рада.

Організаційно-правова форма: комунальна.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: відсутні.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти: приміщення та частини будівель.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 11.02.2020 №227 (далі - Положення) та з урахуванням умов цього оголошення.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів:
- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
- копію установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях).

Конкурс відбудеться  в Ніжинській районній раді  08.09.2023 р. об 11.00 год.  за адресою:  м. Ніжин, пл. ім.І.Франка,1, к. 18.

Документи приймаються по 04.09.2023 р. (включно) за адресою: м. Ніжин, пл.ім.І.Франка,1, к. 25, тел. для довідок  068 248 26 48.